Ako pôsobiť v lete v plavkách štíhlejšie?

Leto je už tu a otázka vzhľadu na pláži je stále naliehavejšia. Aj keď sa vám nepodarilo stratiť tých pár kíl navyše a nedosiahli ste svoje ploché brucho snov, nevzdávajte sa morských vĺn a opaľovania na pláži.

Odhalím vám triky, s ktorými budete vyzerať omnoho štíhlejšie.

More...

Umelé opálenie

Nie som zástancom solária, ale ak ste sa nestihli opáliť, môžete siahnuť po bezpečnejšej alternatíve. Na trhu je dostatok samoopaľovacích prípravkov. Dobre hydratovaná pokožka opálených nôh ich urobí vizuálne tenšími a dlhšími.

Top s jedným popruhom

Ak máte širšie ramená, tento trik je určený práve pre vás. Plavky s jedným ramienkom sú vhodné pre dámy s veľkým poprsím. Pre ženy s menšími prsiami môžu byť efektné kvôli zdvíhaciemu účinku. Ak si vyberiete celé plavky, budete vyzerať ešte štíhlejšie a zakryte brucho.

​Vzory

Čím väčšie sú vzory na vašom oblečení, tým mohutnejšie budete vyzerať. To isté platí aj pre plavky. Ak dávate prednosť vzorovaným, vyberte si model s malými vzormi, aby vyzeral jemnejšie.

Geometria

V plavkách bude vaša postava štíhlejšia, ak budete mať stredový pás čiernej farby. Najjasnejší odtieň látky sa musí nachádzať na hrudi, vďaka čomu vyzerá väčší a priťahuje pozornosť tejto časti tela. Ak chcete, aby vaše prsia vyzerali väčšie, stavte na model s topom s volánmi, ktoré zvýšia objem práve v hornej časti tela.

Prečítajte si aj: Žena urobili experiment a začali nosiť make-up. Čo sa v ich živote zmenilo?

 

Platformy

Ak sa rozhodnete pre plážové sandále, budete vyzerať štíhlejšie a tenšie. S istotou chôdze, ktorá dáva výšku, sa stanete neodolateľnými.

Tmavé plavky

Každá dáma vie, že vďaka čiernej farbe vyzeráte štíhlo. To isté platí aj pre plavky. Samozrejme, môžete siahnuť napríklad aj po čokoládovej alebo tmavomodrej.

Cvičenie pred príchodom na pláž

Po tréningu sú vaše svaly načrtnuté a vyzeráte viac atleticky. Zvážte pred dovolenkou navštíviť telocvičňu. Tréning vám dá dávku sebavedomia a všetci vieme, že sebadôvera je sexy.

​Plážové šaty

Postarajte sa o svoj vzhľad vzdušnými plážovými šatami, vďaka ktorým budete elegantnejšia. Tmavé farby vám pomôžu vyzerať štíhlejšie.

foto: bonprix.sk

Lesk, lesk

Všimli ste si, že modelky, ktoré predvádzajú plavky, majú vždy žiariacu pokožku? Doprajte svojej pokožke mimoriadny lesk a siahnite po oleji s odleskom. To priťahuje viac slnečného žiarenia vašej pokožky, preto používajte výrobky s vysokým ochranným faktorom.

Konský chvost alebo rozpustené vlasy

Vďaka vysokému chvostu je krk vizuálne dlhší a štíhlejší. Vyberte si cop namiesto uzlu, pretože potom budete vyzerať štíhlejšie a vyššie. Ak máte napríklad široké boky a potrebujete postavy vyvážiť v hornej časti tela, je lepšie mať rozpustené vlasy a strapatý účes. Alebo pridajte klobúk:)

​Znížte príjem soli

Nadmerné používanie soli vedie k zadržiavaniu vody a opuchom. Zastavte soľ najmenej týždeň pred tým, ako sa objavíte na pláži, aby sa vaše telo mohlo zbaviť nadmernej hmotnosti získanej zadržiavaním vody.

Držanie tela

Postavte sa rovno a hlavu držte rovno, aby ste vyzerali štíhlejšie, vyššie a čo je najdôležitejšie - sebaistejšie!

Alexandra Vrábelová
 

So stylingom som začala na materskej, kedy som sa začala zaujímať o módu aj z tej profesionálnejšej stránky. Založila som si eshop sperkyalexandra.sk a spravila som si na londýnskej Fashion Academy certifikáty - Fashion stylist, Colour stylist a Wardrobe stylist. A tak dnes môžem ponúkať svoje služby osobného stylingu, nákupov so stylistom či revíziu šatníka. Okrem toho píšem pre portál akcnezeny.sk a som šťastnou mamou 4 detí.