Stylistka Alexandra

Alexandra Vrábelová

fashion & colour stylist

– neviete, aké farby a strihy vám pristanú?

– postávate pred preplneným šatníkom a neviete, čo si obliecť?

– vraciate sa po materskej do práce a potrebujete obnoviť šatník?

Napíšte mi a rada vám ako osobná stylistka poradím:)

osobny styling

Ponuka služieb


Ako certifikovaná osobná stylistka by som vám chcela ponúknuť tieto služby:

1. Osobný styling u mňa v ateliéri:

určenie farebného typu + určenie typu postavy + definovanie vášho štýlu

Pomocou farebnej typológie zistíme, aké sú vaše ideálne farby, určíme strihy pre váš typ postavy, farebný kontrast, dĺžky rukávov, typy výstrihov, vzory, ktoré vám pristanú… Taktiež určím, k akému štýlu máte najbližšie a definujeme základné kúsky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku.

2. Osobný styling u vás doma + revízia šatníka:

určenie farebného typu + určenie typu postavy + definovanie vášho štýlu + vytriedenie šatníka

Určenie vašich ideálnych farieb, ideálny styling pre váš typ postavy a definovanie štýlu, ktorý je vám najbližší, zhodnotenie vášho šatníka, vyradenie nevhodných vecí, návrh kombinácií oblečenia, definovanie ideálnych strihov, farieb, vzorov a kontrastov, spísanie zoznamu vecí, ktoré vám chýbajú.

3. Nákupy so stylistom

Ak pri nákupoch oblečenia váhate, alebo si chcete vypočuť nezaujatý názor stylistu, rada vám budem asistovať.

Môže ísť o nákup šiat na významnú príležitosť, ples, svadbu, oslavu, alebo dôležitú pracovnú prezentáciu, situáciu, kde budete chcieť zažiariť. Alebo si chcete vybudovať základný šatník a oceníte odborné rady v oblasti stylingu, neváhajte, a kontaktujte ma cez formulár nižšie.

4. Make-up poradenstvo

Ak sa potrebujete poradiť vo výbere vhodnej dekoratívnej kozmetiky, mám pre vás konzultáciu, pri ktorej sa dozviete vaše ideálne farby (odtiene rúžu, tieňov, lícenky…) a tipy na denné a večerné líčenie.

5. Konzultácia cez skype/messenger

Ak bývate v inom meste a zaujala vás moja ponuka stylingu, môžeme si dohodnúť aj konzultáciu cez Skype alebo Facebook messenger, kde sa uvidíme prostredníctvom kamery, prípadne mi ukážete svoje outfity a poradím vám v čomkoľvek, čo vás bude zaujímať.

6. Workshopy pre firmy

Ak chcete pre svojich zamestnancov pripraviť zaujímavú prednášku o dress code alebo biznis etikete, či doplniť event o atraktívnu tému stylingu, kontaktujte ma prostredníctvom nižšie uvedeného formuláru.

7. Hra vyvetraj šatník

Ak si chcete vyskúšať kombinovanie vlastných outfitov na 15 zadaných tém a overiť si svoje stylistické schopnosti v uzavretej skupinke na Facebooku, neváhajte a prihláste sa do hry, kde nahliadnete do tajomstiev stylingu.

​Kontaktný formulár