​Prezentuj sa na úrovni

​Krásny projekt, ktorý pravidelne organizujem s portálom akcnezeny.sk.

Koncept je ten, že sa prihlási desať žien, ktorým spravíme make-up, upravíme vlasy a navrhneme oblečenie. K tomu je prizvaný fotograf, ktorý im spraví profesionálne fotografie. A tak si z tejto výnimočnej premeny odnesú nielen pocit krásna, ale aj peknú pamiatku v podobe fotografií.

​Spíkerka na Mamy v pohode

​Bolo pre mňa veľkým potešením zúčastniť sa konferencie pre všetky akčné mamy, kde bolo nosnou témou podnikanie a móda. Ako zladiť úlohu mamy, ženy, a zároveň podnikateľky s vášňou pre módu, o tom som rozprávala na tomto podujatí v januári roku 2019.

​Spíkerka na Interbeauty v Inchebe

​Interbeauty je podujatie venované predovšetkým kráse. Na pódiu som sa venovala ​hlavným bodom, ktoré pre mňa tvoria akýsi základ ​pre upravenú a zladenú ženu. Čo treba mať na mysli, ak chce niekto vyzerať dobre a aké princípy ​môže k  ceste k tomu uplatniť.

V Inchebe s​om strávila tri dni, súčasťou bol aj stánok, kde som mala svoje šperky z eshopu sperkyalexandra.sk.

​Workshopy

​Z času na čas organizujem pre ženy aj workshopy, kde sa môžu dozvedieť základy farebnej typológie, rozoberám typy postáv, dôležitosť proporcií v outfite, vzory a jednotlivé módne štýly. Robievam to pre skupiny do 10 dám, aby som sa mohla potom každej osobitne venovať.

​Organizovanie SWAPov

​Veľmi milou aktivitou je organizovanie SWAPov, ktoré robievam obyčajne v materskom centre Margarétka.

Myslím si, že ak sa dá oblečenie získať aj inak, ako nákupom, vždy je to benefit súvisiaci s myšlienku udržateľnosti. Na takýchto akciách sa spojí ​príjemné s užitočným. Dámy privezú svoje oblečenie, ktoré im už nesedí a nenosia ho a vymenia za niečo iné. Veľmi rada beriem so sebou veci, keď viem, že to dámy poteší a vždy si tam nájdu niečo pekné pre seba.

Spolupráca s H&M

​V rámci letnej kolekcie značky H&M som mala za úlohu vytvoriť outfity. Prizvali sme k tomu fotografa a toto bol výsledok:

​Prednáška pre IBM

​​Spoločnosť IBM má milý zvyk organizovať pre svoje zamestnankyne eventy na Medzinárodný deň žien. A tak mi bolo potešením, že moje kroky v marci roku 2020 viedli práve do ich centra. Témou, ktorú si zvolili, bol kapsulový šatník. 

Bola to moja prvá skúsenosť prednášať v angličtine.


Insert Image