Móda podľa Kate Middleton


Celý svet sa potešil, keď sa dozvedel, že Kate a William sú zasnúbení. Ich zasnúbenie bolo oznámené 16. novembra 2010. William požiadal o ruku, keď boli manželia na dovolenke v Keni. Dvojicu odfotili s úsmevom od ucha k uchu.

Kate mala na sebe známe kráľovsky modré šaty od londýnskej dizajnérskej značky Issa. Keď sa objavila v šatách, Issa ich mala čoskoro vypredané. Ženy sa dožadovali týchto nádherných šiat. Toto mohol byť začiatok „efektu vojvodkyne“, ale kto vie určite! Kate je nepochybne ohromujúca vo všetkom, čo si oblečie.

Tu je príbeh o tom, ako sa Kateina móda vyvinula.

More...

Kráľovská svadba v roku 2011

Pár sa zosobášil 29. apríla 2011 vo Westminsterskom opátstve a bola to naozaj medzinárodná udalosť! Kate mala na sebe teraz ikonické čipkované šaty od Alexandra McQueena, ktoré sú tu zobrazené. 

McQueenovi vyskočili zisky o 30 % len preto, že Kate mala na sebe svadobné šaty z jeho kolekcie. A musím povedať, že v týchto šatách vyzerala neuveriteľne! S dlhými čipkovanými rukávmi a skromným výstrihom vyzerala tak úchvatne. Ak vôbec niečo, tento výber šiat len potvrdil to, čo si ženy už mysleli; Kate je ikona štýlu a vždy bude. Odvtedy jej výber štýlu podporuje návrhárov a posúva módne trendy kráľovským smerom.

V roku 2012 bola Kate vybraná časopisom Time medzi „100 najvplyvnejších ľudí sveta“. Časopis opísal jej vzostup do kráľovskej hodnosti: „Kate Middleton bola obyčajná vysokoškoláčka na ceste k nevšednému životu. Potom stretla svojho princa Charminga, stala sa vojvodkyňou z Cambridge a za dva roky sa z nej stala pozoruhodná postava na svetovej scéne.“

Levanduľové šaty

Nemôžeme súhlasiť s tým, že by žila „nepozoruhodným“ životom, ale chceli by sme poukázať na to, ako sú na tom s jej štýlom: „Jej elegantný šatník má obrovskú popularitu, ktorá podporila britský módny priemysel. “ Také elegantné, ako tieto úžasné, splývavé levanduľové šaty.

Bodkované šaty novopečenej mamičky

A v roku 2013 bola časopisom Time opäť vybraná ako jedna zo „100 najvplyvnejších ľudí sveta“! Time uvádza: „Budúca kráľovná je dôstojná, poslušná a neochvejná, so skromnou neochotou ukradnúť pozornosť svojmu manželovi, princovi Williamovi. Ako patrónka rastúceho počtu charitatívnych organizácií prijala tradíciu verejnej služby kráľovskej rodiny, či už ide o propagáciu skautingu pri táboráku alebo diskusiu o trvalo udržateľnom rybolove s majiteľmi rybárskych lodí.

V roku 2013 sa vojvodovi a vojvodkyni narodilo prvé dieťa, princ George (narodený 22. júla 2013). Kate predstavila nového člena kráľovskej rodiny vo svetlomodrých bodkovaných šatách, ktoré boli jednoduché, tradičné a predsa moderné, a to všetko zároveň.

Horizontálne pásiky

Rok 2013 bol pre Kateinu módu a štýl skvelý. Po pokojnom lete, strávenom so svojím novým bábätkom a Williamom, sa 31-ročná žena postupne vrátila na verejnosť. Ani po pôrode a po tom, čo sa stala čerstvou mamičkou, sa Kate nezastavila so zmyslom pre štýl.

Toto jednoduché tričko s horizontálnymi pruhmi je základom jej šatníka a stále je jednou z jej obľúbených možností.

Neskôr v priebehu roka módna vojvodkyňa ohromila na červenom koberci a v predvianočnom období chodila na množstvo akcií na podporu rôznych charitatívnych organizácií. Vianoce strávili s kráľovskou rodinou a Nový rok s Kateinou rodinou v Berkshire.

Kate v červených šatách

Rok 2014 bol pre Kate nepochybne jedným z najmódnejších rokov. A ak viete niečo o Kate Middleton, viete, že jednou z jej obľúbených farieb je červená a rada ju nosí.

Vojvodkyňa vyzerala štýlovo v šatách Katherine Hooker na podujatí v Norwichi – a áno, je to skutočná dáma v červenom. Je taká milá a dokáže sa spojiť s „bežnými ľuďmi“ aj s elitou a niet divu, prečo – je skutočne sympatická a podmanivá.

Tehotenstvo jej pristane

Vidíme tu mini hrbolček? Vyzerá to tak, že malá Charlotte sa prediera bruškom svojej mamy! Tehotenské bruško alebo nie, Kate Middleton vždy vyzerá úžasne a uhladene. Vojvodkyňa je pripravená na čokoľvek, čo pre ňu deň pripraví. 

Tu sa zúčastňuje ocenenia Place2be Wellbeing in Schools v Kensingtonskom paláci a vyzerá neuveriteľne vo svojej bodkovej blúzke a námorníckej sukni po kolená.

Či už je na návšteve prípravnej školy, nemocnice, podáva si ruky s hodnostármi – alebo ju vidia s obyčajnými ľuďmi, ako prevracia hromadu plechoviek na klinových podpätkoch, vykonáva filantropickú prácu až do vzdialených končín sveta – vždy je pripravená a schopná. prijať prácu. Bez ohľadu na to, robí to štýlovo, s jej typickým úsmevom na tvári.

Obľúbený čierny outfit v roku 2014

Takže vieme, že Kate miluje červenú a jednoduchý vzhľad, ktorý osobne posúva na vyššiu úroveň, ale to neznamená, že nemá rada potlače, vzory alebo tvary. Iste, pravdepodobne ste ju nevideli v ničom príliš „hlasnom“ alebo nevkusnom (a má to svoj dôvod), pretože sa drží hesla „menej je viac“.

Tieto šaty patria medzi to najlepšie, čo mala oblečené v roku 2014. Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, má oblečené šaty Temperley London. Zúčastnila sa jesenného galavečera Action on Addiction v L’Anima 23. októbra 2014 v Londýne v Anglicku. Mohla by vyzerať ešte krajšie?

Dvojnásobná mama

2. mája 2015 sa narodila princezná Charlotte z Cambridge, ktorá je štvrtou v nástupníctve na britský trón. A nechajte to na novopečenú mamu dvoch detí Kate, aby zapôsobila na svet svojím pôvabom a vyrovnanosťou aj po pôrode.

Je schopná bez námahy miešať high-end s high street. Kate je často videná, ako recykluje staré oblečenie, aby demonštrovala svoje šetrné schopnosti, čo je pre kráľovskú rodinu pomerne neslýchané. Tu, keď predstavuje svetu svoje nové dievčatko, má na sebe jednoduché, sladké, žlté šaty s jednoduchou potlačou a podpätkami. Áno, podpätky – len po pôrode. Je to módna šampiónka!

Krásna v čipke

Neskôr v roku 2015 sa k elegantnému štýlu Kate opäť vrátila so svojimi nadčasovými šatami. Pri príležitosti druhého dňa návštevy čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga a jeho manželky Peng Liyuan v Británii si Middleton obliekla šaty Dolce Gabbana baklažánovej farby, ktoré vo všeobecnosti, ale najmä s farbou vlasov, vyzerajú úplne úžasne.

Toto malé čipkované číslo sa vyznačovalo hlbším výstrihom a priesvitnými rukávmi – či už tomu veríte alebo nie, je na kráľovské štandardy považované za dosť riskantné. Jej jesenné šaty boli perfektne zladené s lodičkami, kabelkou a párom jemných visiacich náušníc. A vlasy mala jednoducho rozpustené, ako si ich často Kate necháva.

Červené šaty LK Bennet v roku 2016

Kate Middleton málokedy urobila chybu, pokiaľ ide o jej zmysel pre štýl. Zdá sa, že vojvodkyňa uprednostňuje britské talenty vrátane Alice Temperley, Jenny Packham a Sarah Burton pre Alexandra McQueena. Kateine módne voľby vždy vyletia z regálov niekoľko minút po tom, čo ich na nej prvýkrát odfotografujú.

Čo nás privádza k Wimbledonu 2016. Kto môže zabudnúť na tieto nádherné červené šaty LK Bennetta, ktoré mala Kate na sebe a ktoré sa vypredali do štyroch hodín!? To je sila štýlu Kate Middleton. A kto odolá tejto dáme v červenom? Znovu a znovu ohromuje milovníkov módy a robí to tak bez námahy. Zdá sa, že to je kľúč k tomu, aby ste sa stali princeznou!

Svetlomodrý peplum top

Evolúcia štýlu Kate Middleton bola jednou z transformácií, na ktorú sme boli prilepení počas posledného desaťročia. Od inteligentnej mladej ženy, ktorá sa jedným zdanlivo jednoduchým pohybom prepracuje od univerzitnej študentky k úžasnej vojvodkyni z Cambridge. Kate skutočne oslnila svet.

Vtedy boli vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge na epickom kráľovskom turné. To však neznamená, že Katein štýl ustúpil do úzadia; Katein zámorský šatník bol dokonalý, s jej vybranými značkami od Thorntona Bregazziho po Alexandra McQueena. A najnovšie mala Kate na sebe úžasný púdrovo modrý peplum oblek Catherine Walker.

Kate Middleton je nadčasová

Kate si zachováva svoj vlastný zmysel pre štýl a zároveň získava skúsenosti v tom, ako starostlivo vyberá oblečenie, ktoré zodpovedá realite permanentného fotografovania. Ako kráľovská dáva zmysel pre skromnú eleganciu, zatiaľ čo ako módna ikona nesie svoju vlastnú módnu značku.Nemôžeme si pomôcť, ale milujeme všetky štýly Kate a Daily Mirror to povedal najlepšie. „Niektorí kritici sa domnievajú, že nový štýl vojvodkyne z Cambridge dokazuje, že ‚dospela‘ a našla si svoje miesto v kráľovskej hierarchii,“ napísal Daily Mirror. "Nebojí sa kráčať vo svojom vlastnom svetle a mimo tieňa Williama a kráľovskej rodiny."

Alexandra Vrábelová
 

So stylingom som začala na materskej, kedy som sa začala zaujímať o módu aj z tej profesionálnejšej stránky. Založila som si eshop sperkyalexandra.sk a spravila som si na londýnskej Fashion Academy certifikáty - Fashion stylist, Colour stylist a Wardrobe stylist. A tak dnes môžem ponúkať svoje služby osobného stylingu, nákupov so stylistom či revíziu šatníka. Okrem toho píšem pre portál akcnezeny.sk a som šťastnou mamou 4 detí.